Search

POMORSKA INTEGRACJA


Nasze Biuro Podróży www.wondertours.pl zajmuje się realizacją imprez na zamówienie. Obsługujemy związki emerytów, grupy szkolne z wyjazdami dla dzieci, lub dla samych nauczycieli. Naszymi klientami są zakłady pracy, firmy organizujące wyjazdy dla pracowników, czy różnego rodzaju stowarzyszenia. Przykładem zamkniętej grupy, z którą mieliśmy przyjemność współpracować już kilkukrotnie jest szczeciński oddział Polregio sp.z.o.o. Jest to klient, którego obsługa zawsze jest dla Nas wyzwaniem. Zapewnienie najwyższego poziomu jakości usług jest jednak dla Nas normą, którą chcemy gwarantować w standardzie. Zaufanie takiego klienta jest dla Nas bardzo ważne i świadczy o tym, że Nam się to udaje. Oczywiście doskonale wiecie, że nie wszystko jest zawsze idealne, więc specjalnej laurki nie będziemy sobie wystawiać, a przytoczymy dla Was list przekazany od przedstawiciela grupy po zrealizowanej dwudniowej imprezie łączącej Gdańsk i Malbork w programie.


Uczestnicy ww. imprezy wielokrotnie podkreślali że wyjazd został przygotowany i zrealizowany na wysokim poziomie zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. W opinii uczestników wszystkie aspekty wyjazdu takie jak hotel, posiłki, autokar podstawiony w Gdańsku, a przede wszystkim praca pilota/przewodnika (Pana Radka) który wykazał się dużym profesjonalizmem były wzorowe. Oczekiwania względem wyjazdu zostały spełnione nad wyraz.


Miło Nam to czytać i słyszeć. Jeżeli Wy jesteście członkami stowarzyszenia, lub zrzeszonej grupy liczącej min. 15 osób, piszcie do Nas, lub dzwońcie do Biura. Może stworzymy coś wspólnie razem.


Z poważaniem - Damian Grzesiak Wondertours.133 views0 comments

Recent Posts

See All